Лопата для прибирання снігу з пластмасовим ковшем та дерев'яною ручкою, Prosperplast Alpin 1A, 41х132 см, синя

- В наявності
- Код: CNT00011718
670 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна лопата для збирання снігу Prosperplast Alpin 1A — ідеальний інструмент для легкого та ефективного розчищення доріжок та інших територій від снігу. Завдяки продуманій конструкції та якісним матеріалам, вони забезпечують комфорт у використанні, надійність та довговічність навіть у найсуворіших зимових умовах. Ці лопати створені, щоб справлятися з будь-якими обсягами снігу, значно полегшуючи роботу та заощаджуючи час.
Основні характеристики:
- Матеріал ковша: міцний морозостійкий пластик;
- Матеріал рукоятки: дерево бук, Ø 31 см;
- Ширина леза: 410 мм;
- Розмір лопати: 41х8, 5х132 см;
- Додаткові функції: пластикова ручка, посилений ківш;
- Колір: синій;
- Вага: 1,1 кг.
Переваги лопати:
- Полегшують збирання снігу завдяки ергономічному дизайну;
- Міцні матеріали витримують величезні навантаження;
- Легка та зручна у використанні;
- Підходять для різних типів поверхонь.
Лопати для прибирання снігу – це надійний інструмент, який робить зимові клопоти легкими та швидкими, забезпечуючи чистоту та безпеку на вашій ділянці.
Купити лопату для прибирання снігу можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина рукоятки | 990 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 410 мм |
| Артикул | |
| Артикул | 5905197140537 |
- Ціна: 670 ₴







