Гарний пластиковий візок двоколісний для садових робіт, Prosperplast LOAD & GO II, 85 л Чорний

- В наявності
- Код: CNT00011683
1 870 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний садовий візок стане незамінним помічником для транспортування різних вантажів у вашому саду або на ділянці. Ці універсальні візки розроблені спеціально для спрощення ваших садових робіт: від перевезення землі, рослин та інструментів до великого садового інвентарю.
Основні характеристики:
- Матеріал: Міцний пластик, поліпропілен;
- Вантажопідйомність: 85 кг;
- Розміри: 97,9,x59,5x68,9 см;
- Вага: 3,86 кг;
- Об'єм кузова: 85 л;
- Колір: салатовий, чорний.

Переваги візка:
- Легкість переміщення важких вантажів завдяки стійким колесам;
- Зручна ручка для легкого керування;
- Надійна конструкція забезпечує довговічність;
- Підходить для різних садових робіт - від перевезення землі до інструментів.
Садові візки - це ваш незамінний і надійний помічник, який перетворює догляд за садом на зручне і легке заняття. Зробіть догляд за садом ще простішим і приємнішим, обравши якісний візок, який стане вашим вірним супутником у роботі на ділянці!
Купити садовий візок можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вантажопідйомність | 85 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Об'єм кузова | 85 л |
| Оцинкований кузов | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.86 кг |
| Висота | 689 мм |
| Довжина | 979 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Артикул | |
| Артикул | 5905197979649 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 870 ₴



