Світлодіодна гірлянда Пучок РОСА на сріблястому дроті 200 LED мультиколор,10 ліній по 2 м, Хатинка Білий

- Немає в наявності
- Код: CNT00011388
440 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатинка |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина шнура живлення | 2 м |
| Кількість ламп | 200 шт. |
| Кількість світлодіодів | 200 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип гірлянди | Кімнатна гірлянда |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Форма лампочки | Крапля |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Жовтий, Зелений, Червоний, Синій |
| Розміри | |
| Діаметр | 1 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Білий |
- Ціна: 440 ₴


