Новорічна світлодіодна лампа Зіркове небо, мультиколор, Хатинка, d-8 см

- В наявності
- Код: CNT00011376
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
Світлодіодна лампа Зіркове небо може використовуватись як нічник, так і в якості диско-кулі для вечірок.
Вона створить казкову обстановку у кімнаті, від неї будуть у захваті як діти, так і дорослі.
Лампа-проектор світлодіодна новорічна для створення святкової атмосфери
Принцип дії приладу досить простий. При обертанні лампи, колба-призма заломлює світло, і куля сяє безліччю квітів.
Особливістю нічника-лампи є те, що його можна підключити як в розетку через спеціальний перехідник (в комплекті), так і вкрутити в люстру або світильник ― прилад оснащений цоколем як у звичайної лампочки Е27.
Всередині світлодіодної лампи встановлені три світлодіода, кожен з яких відрізняється своїм кольором.
Колба лампи зафіксована на стержні з металу, який постійно обертається.

Характеристики:
- колір променів - мультіколор
- малюнок - крапки
- тип лампочки - світлодіодна
- розміри (ВхШ) - 160х80 мм
- матеріал корпусу - пластик
- тип цоколя - Е27
- режими роботи - статичний
- ступінь захисту IP - 44
- живлення - 220В
Купити диско LED лампу мультиколор можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатинка |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Проектор |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Колірна гамма | Червоний, Жовтий, Синій, Зелений |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Артикул | |
| Артикул | 1860-02 |
- Ціна: 150 ₴







