Вбудований настінний електрокамін тристоронній декоративний для квартири, дачі, офісу Aflamo FUSION без обігріву

- В наявності
- Код: CNT00008463
22 838 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований настінний електрокамін тристоронній декоративний для квартири, дачі, офісу Aflamo FUSION без обігріву
- настінний / вбудований
- глибина всього 16 см
Унікальні риси
- Модульність
- Камін можна з'єднувати послідовно, створюючи оригінальну конструкцію з урахуванням ваших потреб.
- Ви можете отримати камін наступної ширини: 80, 160, 240, 320 см і навіть більше!
- У каміна немає переднього скла.
Мобільний додаток
- Доступно на пристроях Android і iOS
- Всі функції каміна доступні з телефону.
- Наш додаток можна завантажити з Google Play і Apple Store, скориставшись пошуком роботи «AFLAMO».
Полум'я
- Вибирайте найкрасивіше.
У полум'ї є:
- 3 кольори,
- 3 швидкості.
Осередок
- Підберіть свій стиль.
У наборі 2 види вогнища: поліна, кристали.
- 10 кольорів підсвічування електрокаміна,
- 5 рівнів яскравості.
Унікальні риси
- Камін має сучасний дизайн. Тристоронній вогнище виробляє вражаюче враження. Тонкі рами дозволяють насолоджуватися більшою площею вогнища.
Мобільний додаток
- Доступно на пристроях Android і iOS. Всі функції каміна доступні з телефону. Наше додаток можна завантажити з Google Play і Apple Store, виконавши пошук по «AFLAMO».
Комфорт і зручність
- Пульт дистанційного керування дозволяє віддалено змінювати функції. Забезпечує комфорт використання без необхідності вставати з дивана. Функція обдування обігріву дозволяє швидко опалювати приміщення і підтримувати комфортну температуру. Таймер / таймер сну автоматично вимкне камін.
- Ви налаштовуєте і забуваєте.
- Якщо ви заснете, можна не турбуватися, що камін буде працювати всю ніч.
- Не потребує додаткової вентиляції.
- Немає необхідності провітрювати кімнату і одночасно пропускати холодний або вологе повітря.
- Не потрібно відкривати вікно і пропускати сторонній шум.
Використовуйте цілий рік!
- Ввімкнення або вимкнення обігріву.
- Незалежне від нагрівання полум'я дозволяє використовувати камін круглий рік, навіть у спекотні дні.
- Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Ви можете включити або вимкнути обігрів в будь-який момент.
Легко використовувати
- Економте час і нерви.
- Забудьте про покупку дров, рубці і заготівлі. Немає більше диму, пилу і попелу.
- Більше ніякої прибирання навколо каміна і чищення самого каміна. Влаштуйтеся зручніше і включіть камін.
Здоров'я та безпека
- Скло каміна не нагрівається і безпечно для дітей і тварин. Датчик безпеки нагрівача відключить нагрів, якщо вихід гарячого повітря заблокований.
Включи камін
- Електрокаміни екологічні.
- Вони не викидають в атмосферу вуглекислий газ і інші шкідливі речовини, такі як дров'яні і газові каміни.
- Електрокаміни чисті.
- Вони не забруднюють салон кіптявою або золою.
Економічність
- Не турбуйтеся про високих рахунках
- Світлодіодна технологія забезпечує дуже низьку вартість ефекту полум'я, яка становить близько 1-2 гр / година залежно від моделі.
- Віконний датчик відключить обігрів, коли відчує різке падіння температури.
- Не витрачайте гроші на непотрібне опалення.
Ефективне опалення
- Зігрій свій будинок
- Нагрівач має 2 рівня потужності на вибір.
- Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в межах 20-30 ° C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага каміну | 13 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AFLAMO FUSION |
| Варіант виконання: | прямий |
| Гарантія: | 1 років |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 800 x 400 x 160 мм |
| Тип електрокаміну: | для монтажу в стіну |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 22 838 ₴











