Декоративний настінний широкий електрокамін обігрівач для квартири, дачі, офісу Aflamo ALBION 42 Білий

- В наявності
- Код: CNT00005207
19 656 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний настінний широкий електрокамін обігрівач для квартири, дачі, офісу Aflamo ALBION 42 Білий
- настінний
- плоска, біла, скляна передня панель
- глибина всього 14 см
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія
- 4 рівня яскравості
- полум'я, яке не залежить від функції нагріву
- колір полум'я - оранжевий
Опалення
- 2 рівня теплової потужності: низька 750 Вт / висока 1500 Вт
- захист від перегріву
В комплект входить:
- пульт дистанційного управління
Дистанційне керування дозволяє дистанційно перемикатися між функціями. Користуватися ним зручно, не встаючи з дивана.
Таймер автоматично вимикає камін. Встановіть і забудьте про все. Вам не потрібно хвилюватися, що камін може працювати всю ніч, якщо ви заснете.
Скло каміна не нагрівається, що робить його безпечним для дітей і тварин.
Електрокаміни корисні для природи.
На відміну від дров'яних і газових камінів, вони не виділяють CO2 та інших небезпечних речовин. Електрокаміни чисті. Вони не забруднюють приміщення сажею або золою.
Електрокамін має два рівні потужності на вибір.
Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру від 18 до 30 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага каміну | 16.5 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Розташування каміна | Підвісне |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AFLAMO ALBION/42/WHITE |
| Варіант виконання: | прямий |
| Гарантія: | 1 років |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 1100 x 490 x 140 мм |
| Осередок: | палаючі колоди |
| Перемикач потужності | Да |
| Тип електрокаміну: | для монтажу в стіну |
| Колір | Білий |
| Ефект полум'я незалежний від режиму нагріву: | Да |
- Ціна: 19 656 ₴








