Плетений журнальний стіл із техноротангу зі скляною стільницею на металевому каркасі, Мокко Міні

- В наявності
- Код: CNT00009233
6 670 ₴
Оригінальний квадратний стіл Мокко Міні виготовлений із міцного та стійкого до погодних умов штучного ротангу. Практичний та функціональний стіл обладнаний прозорим склом на фіксаторах. Плетені столи ротанга широко застосовуються при оформленні саду, балкона, тераси і будь-якої прибудинкової ділянки, а так само в облаштуванні домашнього інтер'єру. Столи з техноротангу можна використовувати як обідні або журнальні.
Садовий ротанговий стіл Мокко Міні для терас, альтанок, лаунж зони та дачного відпочинку
Штучний ротанг є чудовою заміною природного матеріалу, він виглядає вишукано та елегантно. Також має переваги і у стійкості матеріалу до температурних режимів, підвищеної вологості, грибка та паразитів. Меблі не вигоряють, не бліднуть під впливом ультрафіолетових променів. Ротангові меблі універсальні, вони ідеально впишеться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, а ротангові столи та дивани чудово доповнять інтер'єр будинків або закладів у стилі прованс. У догляді ротангові комплекти досить зручні. Достатньо вологого протирання тканиною. У разі сильних забруднень можна використовувати шланг із водою. Садові меблі з ротанга не перестають користуватися попитом, тому що вони відрізняються практичністю і комфортом.

Переваги меблів з ротангу:
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та пружність конструкцій
- довговічність
- стійкість до вологи та ультрафіолету
- практичність та функціональність
- безпека у використанні
- невибагливість у догляді
- доступна вартість
Характеристики:
- Країна виробник - Україна
- Матеріал корпусу – штучний ротанг
- Основа корпусу – метал
- Довжина – 90см
- Ширина - 90см
- Висота - 73см
- Вага – 21кг
Купити Квадратний плетений стіл Мокко Міні зі штучного ротанга можна у нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | штучний ротанг, метал |
| Стільниця | штучний ротанг |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 21 кг |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 900 мм |
| Висота столика | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Тип меблів | Стіл |
| Кавовий столик | Да |
| Матеріал виготовлення | Штучний ротанг |
- Ціна: 6 670 ₴








