Пластиковий господарський будиночок для саду Keter Manor 6x5 DD (185см х 152см), сарай для садового інвентаря Бежевий

- Немає в наявності
- Код: CNT00009141
35 400 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 2260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 55.2 кг |
| Глибина | 152 см |
| Паковання | ШхВхГ, см — 200x113x20,5 см |
- Ціна: 35 400 ₴







