Пластиковий садовий будиночок для інструмента Keter Manor 4×6 (130см х 192см), сарай для зберігання інвентаря Бежевий

- В наявності
- Код: CNT00009135
27 300 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 1980 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 192 см |
| Паковання | ШхВхГ, см — 200x113x15,8 |
- Ціна: 27 300 ₴







