Компактний шезлонг пластиковий Keter Daytona Deluxe з м'якими подушками, пляжний лежак для відпочинку та загоряння Коричневий

- В наявності
- Код: CNT00009004
10 500 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 65 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 25 см |
- Ціна: 10 500 ₴









