Пластикова садова шафа для зберігання матеріалів Keter Cortina Mega, вуличний ящик-шафа для садового інвентаря

- Немає в наявності
- Код: CNT00008971
35 280 ₴
Ящик-шафа садова для зберігання Keter Cortina Mega
Універсальна комора CORTINA MEGA є ідеальним рішенням для зберігання обладнання, садового приладдя та інструментів, а також різних предметів домашнього вжитку. Можливість внутрішнього монтажу полиць додатково збільшує функціональні характеристики цього продукту. Виготовлений з високоякісних матеріалів, ефективно захищає предмети, що зберігаються в ньому, від несприятливих погодних умов, бруду і вологи. Завдяки текстурним стінам комору можна пофарбувати в будь-який колір.

Переваги:
- виконаний під дерево;
- ідеальний під вуличне зберігання розрахований на будь-які погодні умови;
- не вимагає фарбування легко збирається;
- хороша вентиляція: вміст завжди залишається сухим;
- можливість для замикання на замок;
- скошений поріжок у дна для зручності заїзду коліс.
Купити Ящик-шафу садову для зберігання Keter Cortina Mega можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 56 кг |
| Висота | 113,5 см |
| Глибина | 71,5 см |
| Ємність | 2020 л |
| Колір | Графіт |
| Розмір | |
| Паковання | 113 х 75 х 21 см |
| Ширина ящика | 132 см |
- Ціна: 35 280 ₴










