Вбудовуваний біокамін вертикальний декоративний Infire 2 SIDE 1400 SLIM/vert для квартири, спиртовий камін

- Немає в наявності
- Код: CNT00008953
85 410 ₴
Настінний біокамін вбудовуваний вертикальний, екокамін Infire 2 SIDE 1400 SLIM/vert
Модель 2 Side 1400 SLIM/vert призначена для встановлення в стіні між двома кімнатами. Біокамін має власну систему повітрозабору, що запобігає виникненню тиску під пальником, що призводить до переливання палива.
Вставка з керамічного волокна з сіткою підвищує безпеку та продовжує та оптимізує процес горіння. Розсувна планка дозволяє регулювати розмір полум'я і безпечно гасити камін, а форма хвилі створює додатковий 3D ефект. Також пальник має систему вентиляції, яка запобігає створенню тиску під пальником у разі переповнення палива. Додатковий резервуар під пальником гарантує більшу безпеку в разі витоку палива за межі пальника.
Біокамін 2 Side 1400 SLIM/vert оснащений захисним склом, яке підвищує безпеку користування, а також стабілізує горіння вогню.
Потужність обігріву 3кВт
Біокаміни - різновид камінів, в яких традиційне паливо замінюється біопаливом (біоетанолом), це функціональне джерело тепла, що не виділяє шкідливих речовин. Обслуговування зводиться до поповнення біопалива.
Залежно від бажаного місця розміщення, можна вибрати один з таких видів біокаміну: настільний, підлоговий, настінний.
Настільні - мінікаміни, невеликого розміру, мобільні, їх легко розмістити на столі, комоді, тумбочці, а також на підлозі. Рекомендується для невеликих приміщень.
Підлогові – це вільностоячі мобільні обігрівальні пристрої. Портативні, характеризуються невеликою вагою та розміром. Ідеально впишуться в будь-який куточок Вашої оселі.
Настінні – можна частково вмонтувати в стіну або просто повісити, як картину.
Переваги біокаміна:
- нескладний механізм монтажу;
- не вимагає димоходу і додаткової вентиляції;
- відсутність диму, кіптяви, шкідливих речовин при експлуатації;
- пожежна безпека;
- компактність;
- можливість спостерігати полум'я живого вогню;
- стильний естетичний елемент інтер'єру;
- доступна ціна.
Декорування екстер'єру модним електричним биокамином на відкритому повітрі – особливий напрямок у сучасній моді. Найбільш вдалим є розміщення на терасі, навколо басейна, біля входу в приміщення і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infire |
| Країна виробник | Польща |
| Вага каміну | 54 кг |
| Вид пального | Біопаливо |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Додаткові характеристики біокамінів | |
| Воронка для палива | Так |
| Ємність пальника | 1.2 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1435 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час горіння | 1-2 години |
| Гарантія: | 2 років |
| Довжина лінії вогню (см) | 60 |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 735х1435х350 мм |
| Стекло | Да |
| Тип біокаміна: | настінні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 85 410 ₴











