Пластиковий садовий ящик - стіл Keter Luzon round wicker для організації зберігання речей на природі або балконі

- В наявності
- Код: CNT00008926
2 200 ₴
Садовий ящик - стіл Keter Luzon round wicker
Комфорт і зручність під час їжі, читання і загального часу з сім'єю і друзями. Функціональні і елегантні столи, пропоновані нами, скрасять кожну хвилину, проведену в саду, на терасі або балконі, допомагаючи як слід прийняти гостей.
Стіл Luzon round wicker - це ідеальне доповнення для будь-якого зовнішнього простору. Завдяки багатофункціональності і вбудованому сховища Ваш балкон, сад або ганок стануть ще більш функціональними і створять більше можливостей. Дуже легко складається. Стійкий до несприятливих погодних умов і легкий для чищення.
Стіл Luzon round wicker - це ідеальне доповнення до будь-якого присадибної простору. Багатофункціональний столик з вбудованим ящиком для зберігання дозволить Вам ще повніше і різноманітніше використовувати достоїнства Вашого балкона, саду або веранди. Дуже легкий монтаж. Стійкий проти несприятливих погодних умов, легко чиститься.
Зовнішній столик для зберігання на відкритому повітрі Luzon round wicker - це універсальне рішення для зберігання, яке одночасно може доповнити будь-яку обстановку на відкритому повітрі як підставку для ніг або додаткове сидіння.
Погодостійкий, захищений від ультрафіолетових променів і легко чиститься, він побудований з міцної смоли, яка має стильну плоску плетену обробку з боків, а також знімну плоску стільницю з дерев'яної панелі.

Особливості:
Міцна смоляна конструкціяСтильний плоский плетений вигляд
Погодостійкий
УФ захищений
Легко чистити
Купити Садовий ящик - стіл Keter Luzon round wicker можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3 кг |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графітовий |
| Вага виробу | 3,36 кг |
| Висота | 425 |
| Глибина | 57 см |
| Довжина | 390 |
| Паковання | 39 х 39 х 20 см |
- Ціна: 2 200 ₴




