Ящик для зберігання садового інструмента City Box 30G 113 L пластиковий, контейнер для садового приладдя Коричневий

- В наявності
- Код: CNT00008897
1 725 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий ящик Keter для зберігання на вулиці City Box 30G 113L
Від подушок до іграшок, взуття та садових аксесуарів - цей практичний ящик дозволить утримувати в порядку всі Ваші підручні речі. У ньому знайдеться місце для садових ножиць, калош і навіть відходів, призначених для переробки! Сидіти не можна!

Столик 57,8 x 44 x 55 см
Обсяг: 113 л
Розмір упаковки: 58 x 52 x 8 см | 3.55 кг
Купити Садовий ящик Keter для зберігання на вулиці City Box 30G 113 L можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 3550 г |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 578 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 113 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 440 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | |
| Паковання | 58 x 52 x 8 см |
- Ціна: 1 725 ₴








