Лавка скриня для зберігання речей Keter Marvel Plus із пластика, великий вуличний ящик для саду чи дачі

- Немає в наявності
- Код: CNT00008929
2 940 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Скриня пластикова для зберігання Keter Marvel Plus
Неймовірно просторий садовий скриню MARVEL PLUS 270 L має дуже корисні функції. Він може служити в якості сидіння для 2 осіб і ящика для зберігання садового інвентарю - лійок, квіткових горщиків, подушок або дрібних садових інструментів. Проста конструкція скрині продумана з думкою про садах різного стилю, як класичного, так і сучасного. Продукт стійкий до шкідливого впливу погодних умов і легко підтримується в чистоті.

Купити Скриню пластикову для зберігання Keter Marvel Plus можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 6920 г |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 1175 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 270 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Антрацит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 см |
| Розмір | |
| Паковання | 115 x 53 x 9 см |
| Ширина ящика | 117 см |
- Ціна: 2 940 ₴







