Лавка скриня для зберігання Keter Darwin 570 л, вуличний садовий ящик, контейнер для садового приладдя

- Немає в наявності
- Код: CNT00008901
13 020 ₴
Ящик садовий пластиковий KETER DARWIN 570L
Відмінний вибір для оформлення простору вашого саду та будинку. Darwin Box поєднує надміцний дизайн та елегантний зовнішній вигляд. Місткість виготовлена з інноваційного матеріалу EVOTECH™, стійкого до погодних умов та УФ-випромінювання. Сільська текстура, схожа на деревину та стильна двокольорова рамка посилюють естетичні переваги виробу. Завдяки значній місткості вуличні подушки та інші аксесуари зручно розміщуються у скрині Darwin, тому тераса, двір чи садок можна підтримувати в порядку. Система поршневих клапанів дозволяє легко відкрити кришку, а кришка, що замикається, дозволяє надійно закрити скриню при необхідності. Комод також підходить для надання додаткових місць. Його також можна використовувати як лаву.
Параметри:
Розміри виробу: 142,5 х 65,3 х 78,2 см
Розмір упаковки: 145 х 67,5 х 19,3 см
Вага нетто: 20,00 кг
Місткість: 570 л
Матеріал: пластик

Купити Садову скриню Keter Darwin 570 л можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 570 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 653 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 20 кг |
| Висота | 782 |
| Глибина | 65,3 см |
| Довжина | 1425 |
| Кришка | Да |
| Навантаження | 350 кг |
| Паковання | 145х67х19 см |
- Ціна: 13 020 ₴






