Пластиковий стіл-бар Keter Ice Cube, міні-бар холодильник, квадратний пуф із відділенням для зберігання

- В наявності
- Код: CNT00008805
4 200 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Стіл-бар пластиковий Keter Ice Cube
Ice Cube - це оригінальне, просте за формою сидіння-тумба. Продукт може бути використаний в якості сидіння, столика або підставки для ніг. класична гамма кольорів і оригінальна, подібна ротангових, фактура поверхні припаде до смаку навіть найвибагливішим користувачам. Виготовлена з стійкою до впливу УФ-випромінювання і погодних умов пластмаси. Дуже легко чиститься.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3.50 кг |
| Глибина | 42 см |
| Розмір | |
| Паковання | 43 x 43 x 43 см |
| Ширина стола | 42 см |
- Ціна: 4 200 ₴






