Садовий стіл буфет для барбекю із пластику Keter Unity Chef 415 L з раковиною для відпочинку на природі

- В наявності
- Код: CNT00008794
39 590 ₴
Садовий стіл для барбекю Keter Unity Chef 415 L
Садова кухонна стільниця з шафками і раковиною - незамінна меблі для садової вечірки або барбекю. Укріплена стільниця з нержавіючої сталі і вбудована раковина. Компоненти подачі і відведення води: фітінг для садового шланга, фільтр і шланг 90 см / 3 '. Закриваються шафки і використовують велику полку. Ніжки з регулюванням висоти. Ручка з нержавіючої сталі, утримувач для паперового рушника, 4 гачки і відкривачка для пляшок. Мічна конструкція з пластику, що не вимагає догляду. Легкий монтаж, легке використання, легка чистка.
Багатофункціональний стіл ідеально підійде для барбекю або зустрічей на свіжому повітрі. Завдяки вбудованій тумбі, в ньому можна зберегти посуд і приналежності для патіо. Коліщатка відмовилася з легкістю переміщати стіл з місця на місці. Обладнаний міцною стільницею для приготування їжі та обслуговування гостей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Вага виробу | 39.61 кг |
| Висота | 894 |
| Глибина | 51.3 см |
| Ємність | 415 л |
| Стан | Нове |
| Розмір | |
| Паковання | 127 x 111,4 x 40,5 см |
| Ширина стола | 237 см |
- Ціна: 39 590 ₴









