Пластиковий садовий стілець Keter Samanna для літніх майданчиків кафе, ресторанів, заміський будинок. Капучино

- В наявності
- Код: CNT00008655
2 100 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий пластиковий стілець Keter Samanna для саду
Садовий стілець KETER Samanna - це поєднання міцної конструкції і класичної елегантності. Зручна, що має відповідну форму спинка з фактурою ротанга переплетення, а також стійкі підлокітники забезпечують оптимальний комфорт при сидінні. Продукт характеризується міцністю і стійкістю до пошкоджень, а також до тривалого впливу атмосферних умов і УФ-променів.
Переваги:
- Ергономічний дизайн;
- Зроблено з міцного пластику;
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє;
- Проста збірка без інструменту;
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть;
- Легко мити і зручно зберігати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Капучино |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3 кг |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 53 см |
| Відкидний столик на підлокітнику | 0 |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 53 x 58 x 83 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 100 ₴






