Стіл садовий вуличний Metalea Table для відпочинку на терасі, веранді, лоджії або балконі

- В наявності
- Код: CNT00008545
13 682 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл садовий вуличний Metalea Table
Клас цього виробу базується на чоловічій силі чавуну та трохи натхнення від класики. Матеріали в поєднанні з технологіями забезпечують широкий спектр оздоблення.
Чавунні текстури надають простору навколо меблів певну індивідуальну особливість; їх класичний стиль поєднує артистизм з функціональністю. ... ось що таке таблиця Metalea.
Комфорт і зручність під час їжі, читання та загального проведення часу з сім'єю і друзями. Функціональні та елегантні столи, пропоновані нами, скрасять кожну хвилину, проведену в саду, на терасі або балконі, допомагаючи як слід прийняти гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Вага виробу | 18.70 кг |
| Висота | 87 см |
| Довжина | 146 см |
| Паковання | 75см |
| Ширина стола | 75см |
- Ціна: 13 682 ₴







