Велика камінна топка з призматичним склом UNIFLAM 850 PRYZMA — 16 кВт

- Немає в наявності
- Код: 00000000259
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
Камінна топка UNIFLAM 850 PRYZMA — 16 кВт вирізняється високим показником ККД при мінімальних затратах палива; технологією «подвійного допалювання», наявністю чавунного дефлектора, що дає змогу регулювати силу тяги димоходу та швидкість згоряння дров; великим призматичним склом, що забезпечує ідеальний огляд полум'я. Просторий висувний ящик для попелу і чавунні решітки полегшують роботу й обслуговування каміна. Швидкість нагрівання топки — приблизно 10 хвилин. Передбачена система «чисте скло». Безпека і надійність підтверджені міжнародними сертифікатами.
Доступна цінова категорія та європейський рівень якості, сучасний дизайн і упізнаваність бренду є запорукою популярності продукції UNIFLAM
Переваги систем опалення компанії UNIFLAM:
- висока ефективність за мінімальної затрати палива;
- низький рівень вмісту вуглекислого газу (CO2) у димі;
- робота в режимі швидкого віддання тепла;
- наявність німецького термоскла Robax;
- обігрівання приміщення площею до 140 -150 кв. м;
- система надійного захисту від загоряння й безпеки використання;
- тривалий термін експлуатації за збереження привабливого зовнішнього вигляду;
- відповідність європейським екологічним нормам;
- гарантія 5 років.
Купити чавуну камінну топку UNIFLAM 850 PRYZMA — 16 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб! Зручне, практичне та довговічне джерело тепла в оселі.

Характеристики топки UNIFLAM 850 PRYZMA - 16 кВт:
потужність: 16 кВт;
скло: призматична;
вага: 167 кг;
димохід: 200 мм;
габарити топки:
(ШхВхГ) — 825х940х490 мм;
розміри фасаду: (ШхВ) — 814х523 мм;
розміри скла:
200+420+200х434х4 мм;
розміри дверцят:
762х472х28,5 мм;
паливо: тверді породи дерева,
макс. довжина поліна — 60 см;
середня температура димових газів: 320 °C;
ККД: 71,4%;
емісія СО: 0,16%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uniflam |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 136 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Призма |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 778 мм |
| Висота скла дверцят | 428 мм |
| Висота топкових дверцят | 470 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Ширина скла дверцят | 680 мм |
| Ширина топкових дверцят | 670 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 47 ₴




