Набір пластикової садових меблів для балкона та лоджії Keter Elodie Balcony

- Немає в наявності
- Код: CNT00008284
11 410 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Набір пластикової садових меблів Keter Elodie Balcony
Новий гарнітур для відпочинку Elodie ідеально підходить для будь-якої ситуації. У комплект входять 2 крісла і класичний столик. Текстура ротанга і гладкі підлокітники, а також резольних стільниця підкреслюють унікальний характер комплекту. Комплект легко чиститься. Дуже простий монтаж за системою "JUST CLICK AND GO" Elodie balcony ідеально підійде для оснащення невеликих балконів або затишних садів.
Характеристики:
Ергономічний дизайн;
Зроблено з міцного пластику;
Неметалічна рама - не іржавіє і не гниє;
Просте збирання меблів;
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не блідне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 17.20 кг |
| Стіл | 58,5 x 58,5 x 43 см |
| Колір | Графіт |
| Розмір | |
| Паковання | 60 x 65 x 67 см |
- Ціна: 11 410 ₴




