Вбудований декоративний електрокамін обігрівач AFLAMO ROYAL 42 для дому, з пультом управління

- В наявності
- Код: CNT00002738
30 420 ₴
Вбудований декоративний електрокамін обігрівач AFLAMO ROYAL 42 для дому, з пультом управління
- настінний / вбудований
- тонка рама, ще більше полум'я
- глибина всього 15 см
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія Led
- 6 кольорів полум'я
- 10 кольорів вогнища
- 5 рівнів яскравості
- 2 вогнища на вибір: кристали, колоди
- полум'я, яке не залежить від функції нагріву
Опалення
- 2 рівня теплової потужності: низька 750 Вт / висока 1500 Вт
- захист від перегріву
Керування функціями електрокаміну здійснюється за допомогою пульту або панеллю управління.
Скло каміна не нагрівається і безпечне для дітей і домашніх тварин.
Таймер та таймер вимкнення автоматично вимкне камін. Встановили і забули. Якщо ви заснете, то можете не переживати, що камін буде працювати всю ніч.
Функція обігріву дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру. Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в діапазоні 18-30°C. Датчик безпеки обігрівача вимкне нагрівання, якщо вихід гарячого повітря закритий.
Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності одночасно провітрювати приміщення і впускати холодне або вологе повітря. Датчик відкритого вікна вимикає опалення, коли він відчуває раптове зниження температури. Не переплачуйте за надлишково використану електроенергію.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні. Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага каміну | 18.2 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AFLAMO ROYAL/42 |
| Варіант виконання: | прямий |
| Вага | 18.2 кг |
| Гарантія: | 1 років |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 1060х430х150 мм |
| Перемикач потужності | Да |
| Тип електрокаміну: | для монтажу в стіну |
| Колір | Чорний |
| Ефект полум'я незалежний від режиму нагріву: | Да |
- Ціна: 30 420 ₴






