Вбудований настінний електричний камін у сучасному стилі AFLAMO IMPERIAL 60 для обігріву будинку, квартири

- В наявності
- Код: CNT00005178
46 940 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований настінний електричний камін у сучасному стилі AFLAMO IMPERIAL 60 для обігріву будинку, квартири
- Настінний / вбудований
- Тристоронній екран
Реалістичний ефект полум'я
- Енергозберігаючі технології Led
- 3 ефекти полум'я:
ефект вогню на дереві - помаранчевий
ефект газового каміна - синій
ефект біо-каміну - помаранчевий / синій
- 5 рівнів яскравості полум'я
- 10 варіантів підсвітки вогнища
- 2 наповнювача на вибір: дрова, кристали
- Полум'я не залежить від функції нагріву
Опалення
- Два рівня потужності нагріву: 750W низький / високий 1500W
- Захист від перегріву
Управління
Пульт дистанційного керування або сенсорної панелі з підсвічуванням каміна:
- Включення / вимикання каміна
- Включення / вимикання нагріву
- Таймер може встановити час включення / вимикання
- Зміна ефектів полум'я
- Регулювання яскравості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага каміну | 28.2 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AFLAMO IMPERIAL/60 |
| Варіант виконання: | прямий |
| Вага | 28.2 кг |
| Гарантія: | 1 років |
| Осередок: | акрильные кубики льоду |
| Колір | Чорний |
| Ефект полум'я незалежний від режиму нагріву: | Да |
- Ціна: 46 940 ₴









