Чавунна топка INVICTA 840 HORIZONTAL - 14 кВт

- Під замовлення
- Код: Z00000000355
Відправка з 04 травня 202658 580 ₴
55 651 ₴
Корпорація INVICTA – відомий французький виробник високоякісних камінів, чавунних топок і печей, барбекю, грилів, аксесуарів. Складається з чотирьох підприємств і володіє цехом лиття чавуну вищого сорту, перетворюючи традицію в інновацію.
INVICTA уверенно расширяет сферы деятельности, поддерживая демократичные цены на модельный ассортимент. Отопительные системы данной торговой марки используются как основной или резервный источник тепла. Огромную популярность приобретают камины с большими панорамными стеклами (больше 1 метра). Модели горизонтальной или свободностоящей топки, многообразные варианты отделки фасадов идеально вписываются в любой интерьер и придают особую элегантность, утонченность и стиль.
Преимущества каминных топок INVICTA
- изготовлены из материала с оптимальными свойствами отдачи и накопления тепла;
- потужність обігріву – 14-18 кВт;
- рівень ККД – 70-82% при невеликих витратах палива;
- мінімальна тривалість розтоплення, легкість та безпечність експлуатації;
- тривалість обігріву приміщення близько 10 годин;
- здатність опалити площа 140-150 кв. м;
- відрізняються великою теплонакопительной масою (100-200 кг);
- наявність вогнетривкого скла, що витримує температуру до750*С;
- відповідність всім ГОСТам і екологічним нормам NF;
- гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ref. 6284-44 |
| Гарантія: | 5 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Забір повітря в піч: | з зовнішнього середовища |
| Конфігурація скла | переднє скло |
| Коефіцієнт корисної дії: | 70 % |
| Максимальна довжина поліна: | 50 см |
| Матеріал | Чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| Наявність зольника: | Да |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 846х698х435 мм |
| Спосіб відкриття дверцят пічки: | бічне |
| Середня температура згоряння: | 379 °С |
| Країна | Франція |
| Паливо | дерево |
| Форма скла пічки: | пряме |
| Эмисия З: | 0,2 % |
- Ціна: 55 651 ₴




