Каминна топка ARYSTO A11LP [460+685+460]/510 H з лівим і правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12
![Каминна топка ARYSTO A11LP [460+685+460]/510 H з лівим і правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12, фото 1](https://images.prom.ua/3270894072_kaminna-topka-arysto.jpg)
- Під замовлення
- Код: CNT00003571
Відправка з 04 травня 2026168 012 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arysto |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARYSTO A11LP[460+685+460]/510/H |
| Гарантія: | 5-10 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Забір повітря в піч: | з зовнішнього середовища |
| Конфігурація скла | тристороння |
| Коефіцієнт корисної дії: | 80 % |
| Максимальна довжина поліна: | 50 см |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| Наявність зольника: | Да |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 685х1400х460 мм |
| Підйом двері: | Да |
| Спосіб відкриття дверцят пічки: | вгору |
| Середня температура згоряння: | 100 °С |
| Країна | Польща |
| Паливо | дерево |
| Форма скла пічки: | пряме |
| Эмисия З: | 0.12 % |
- Ціна: 168 012 ₴


![Каминна топка ARYSTO A11LP [460+685+460]/510 H з лівим і правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12, фото 2](https://images.prom.ua/3270894075_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
![Каминна топка ARYSTO A11LP [460+685+460]/510 H з лівим і правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12, фото 3](https://images.prom.ua/3270894077_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
![Каминна топка ARYSTO A11LP [460+685+460]/510 H з лівим і правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12, фото 4](https://images.prom.ua/3270894080_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
