Каминна топка ARYSTO A11P [675+455]/510 DJ H з правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт
![Каминна топка ARYSTO A11P [675+455]/510 DJ H з правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 1](https://images.prom.ua/3270891967_kaminna-topka-arysto.jpg)
- Під замовлення
- Код: CNT00003569
Відправка з 04 травня 2026122 148 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arysto |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARYSTO A11P[675+450]/510/DJ/H |
| Гарантія: | 10 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Забір повітря в піч: | з зовнішнього середовища |
| Конфігурація скла | переднє скло |
| Коефіцієнт корисної дії: | 80 % |
| Максимальна довжина поліна: | 50 см |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| Наявність зольника: | Да |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 675х1530х510 мм |
| Підйом двері: | Да |
| Спосіб відкриття дверцят пічки: | вгору |
| Середня температура згоряння: | 100 °С |
| Країна | Польща |
| Паливо | дерево |
| Форма скла пічки: | пряме |
| Эмисия З: | 0.09 % |
- Ціна: 122 148 ₴


![Каминна топка ARYSTO A11P [675+455]/510 DJ H з правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 2](https://images.prom.ua/3270891968_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
![Каминна топка ARYSTO A11P [675+455]/510 DJ H з правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 3](https://images.prom.ua/3270891969_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
![Каминна топка ARYSTO A11P [675+455]/510 DJ H з правим роздільним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 4](https://images.prom.ua/3270891970_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
