Камінна топка ARYSTO A11 [670x510] H з подвійним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт
![Камінна топка ARYSTO A11 [670x510] H з подвійним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 1](https://images.prom.ua/3270891919_kaminna-topka-arysto.jpg)
- Під замовлення
- Код: CNT00003555
Відправка з 04 травня 2026106 236 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arysto |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARYSTO A11[670x510]/H/GLASS |
| Гарантія: | 10 років |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Забір повітря в піч: | з зовнішнього середовища |
| Конфігурація скла | переднє скло |
| Коефіцієнт корисної дії: | 80 % |
| Максимальна довжина поліна: | 50 см |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| Наявність зольника: | Да |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 670х1530х535 мм |
| Підйом двері: | Да |
| Спосіб відкриття дверцят пічки: | вгору |
| Середня температура згоряння: | 100 °С |
| Країна | Польща |
| Паливо | дерево |
| Форма скла пічки: | пряме |
| Эмисия З: | 0.08 % |
- Ціна: 106 236 ₴


![Камінна топка ARYSTO A11 [670x510] H з подвійним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 2](https://images.prom.ua/3270891920_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
![Камінна топка ARYSTO A11 [670x510] H з подвійним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 3](https://images.prom.ua/3270891921_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
![Камінна топка ARYSTO A11 [670x510] H з подвійним склом, з підіймальними дверцятами - 12 кВт, фото 4](https://images.prom.ua/3270891922_w140_h140_kaminna-topka-arysto.jpg)
