Камінна топка INVICTA 700 PRYZMA з підіймальними дверцятами — 14 кВт

- Немає в наявності
68 870 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каминні топки INVICTA виготовляються у Франції з 1926 року. Компанія самостійно виготовляє чавуну, що впливає на оптимізацію цін на ринку камінних виробів.
Чавун за своєю природою є якісним матеріалом для накопичення тепла, і для високої теплопередавання, ККД якої в середньому становить 70%. Компанія має Французький сертифікат "Зелене полум'я". Уся продукція виготовляється відповідно до європейських норм "Nf". Модельний ряд топок необмежений. Товар можна підібрати під будь-який смак і перевагу. Грайливі язики полум'я, що виводиться від топки, створять чудову атмосферу домашнього затишку. На будь-яку продукцію компанії Invicta оформляють гарантію на 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 180 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Призма |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 537 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 68 870 ₴




