Вбудована камінна топка UNIFLAM 700 STANDART з правим склом, із шибером, з підведенням повітря — 14 кВт

- Немає в наявності
- Код: 00000000239
35 100 ₴
Камінна топка UNIFLAM 700 STANDART з правим склом, із шибером, з підведенням повітря — 14 кВт вирізняється високим показником ККД при мінімальних затратах палива; технологією «подвійного допалювання», наявністю чавунного дефлектора, що дає змогу регулювати силу тяги димоходу та швидкість згоряння дров; великим склом, що забезпечує ідеальний огляд полум'я. Просторий висувний ящик для попелу і чавунні решітки полегшують роботу й обслуговування каміна. Швидкість нагрівання топки — приблизно 10 хвилин. Передбачена система «чисте скло». Безпека і надійність підтверджені міжнародними сертифікатами.
Доступна цінова категорія та європейський рівень якості, сучасний дизайн і упізнаваність бренду є запорукою популярності продукції UNIFLAM
Переваги систем опалення компанії UNIFLAM:
- висока ефективність за мінімальної затрати палива;
- низький рівень вмісту вуглекислого газу (CO2) у димі;
- робота в режимі швидкої тепловіддачі;
- наявність німецького термоскла Robax;
- обігрівання приміщення площею до 140 -150 кв. м;
- система надійного захисту від загоряння й безпеки використання;
- тривалий термін експлуатації зі збереженням привабливого зовнішнього вигляду;
- відповідність європейським екологічним нормам;
- гарантія 5 років.
Купити чавунну камінну топку UNIFLAM 700 STANDART з правим склом, із шибером, з підведенням повітря — 14 кВт можна у нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб! Зручне, практичне та довговічне джерело тепла в оселі.

Характеристики топки UNIFLAM 700 STANDART з правим склом, із шибером, з підведенням повітря — 14 кВт:
- Категорія: камінні топки з повітряним контуром
- Ширина: 695 мм
- Висота: 670 мм
- Глибина: 430 мм
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Uniflam
- Країна-виробник: Франція
- Потужність номінальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 72.4%
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Забір повітря в топку: Так
- Наявність шибера: Так
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Вага: 127 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uniflam |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 127 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 72.4 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Скло з двох сторін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 35 100 ₴




