Дитячий електромобіль на радіокеруванні із вбудованими мелодіями від 3 років Spoko SP-V80 сірий

- В наявності
- Код: CNT00013946
4 882 ₴
Дитячий електромобіль з дверима що відкриваються на пульті управління Spoko SP-V80
Електромобіль Spoko SP-V80 – це не тільки чудова розвага для дитини, але й інші переваги. Малюк поступово набуває досвіду керування автомобілем, тренуючи координацію рухів. Дитина навчається основним маневрам за кермом, може оцінити відстань та вибрати відповідну швидкість транспортного засобу. Крім того, цей транспортний засіб – це безпечна іграшка зі швидкістю, адаптованою до можливостей дитини, та з можливістю дистанційного керування батьками, які контролюють гру.
Основні переваги:
- Ремені безпеки;
- Двері відчиняються;
- Пульт дистанційного керування;
- Передні світлодіодні фари;
- Колеса із міцного пластику;
- Аудіо: вибране джерело звуку, USB, AUX, мелодії та звуковий сигнал на рульовому колесі.
Технічні дані:
- Гарантія: 12 місяців;
- Розмір: 98х59х61 см;
- Діаметр колеса: 25 см;
- Ширина шини: 9 см;
- Зарядний пристрій від мережі 220В;
- Двигун: 20 Вт;
- Акумулятор: 12V7Ah;
- Коробка передач: 2 швидкості (1 вперед, 1 назад) + режим качання;
- Швидкість: 5 км/год;
- Власна вага: 11 кг;
- Максимальне навантаження: 35 кг;
- Час зарядки: 8 годин;
- Час роботи: до 2 годин;

Гальмо: автоматичне при відпусканні педалі газу, аварійна зупинка з пульта дистанційного керування (кнопка P).
Згідно з рекомендаціями виробника, автомобіль з оригінальною ліцензією концерну призначений для всіх дітей віком від 3-х років.
Авто для самостійного складання, яке потребує небагато часу. У комплект входить готовий кузов автомобіля, до нього достатньо прикріпити додаткові елементи, такі як колеса, кермо, лобове скло, сидіння.
Доставляється у розібраному вигляді.
Купити Дитячий електромобіль Spoko SP-V80 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Захисний бампер | Спереду |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки, Звукові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 61 см |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 59 см |
| Ширина задніх коліс | 90 мм |
| Ширина передніх коліс | 90 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 4 882 ₴








