Павільйон для дачі 3х3 м, бічні сітки на блискавці, шторки регулюються липучках, вентиляція даху, колір бежевий

- В наявності
- Код: CNT00013628
7 566 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий тент ALEX відмінно підійде для вечірок у саду чи пікніків.
Посилений квадратний каркас – стійкий та надійний при поривах вітру.
Тканина даху тенту – поліестер, що надійно захищає від УФ променів та помірного дощу, москітна сітка кріпиться по всьому периметру. Дах має вентиляційні отвори з москітною сіткою. Вхід до павільйону можливий з кожної із 4 сторін і закривається на блискавку. Штори фіксуються на опорах альтанки тримачами на липучках.
Навіс альтанка для заходів та пікніків на природі висота 270 см
Садовий намет з сіткою можна використовувати не тільки на території дачної ділянки, він чудово підійде для урочистих заходів на природі, і добре виглядає на терасах кафе або приватних готелів.

Характеристики:
- Матеріал - ПЕ
- Розмір павільйону – 3х3 м
- Висота – 270 см
Купити тент для пікніка можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма даху | Шатровий |
| Форма підстави | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Артикул | |
| Артикул виробника | 0698142334086 |
- Ціна: 7 566 ₴









