Зручне ігрове крісло для геймерів, офісне крісло з сітчастою спинкою Бонро B-057 біле

- В наявності
- Код: CNT00013339
4 560 ₴
Якісне міцне ігрове геймерське крісло спинка сітка Бонро B-057 біле
Б'ємось об заклад, що Ви знаєте як складно проводити декілька годин поспіль у сидячому положенні ще й виконувати різноманітні дії, якщо не використовувати при цьому стільці спеціального типу, як крісло геймерське Бонро B-057. Дана модель крісла розроблена спеціально для користувачів, що значну кількість часу мають проводити на робочому місці, за комп'ютерним столом чи з геймпадом від консолі в руках.
Купити геймерське крісло B-057 рекомендовано людям, що розважаються в цифровому просторі, транслють етери в мережі, займаються кіберспортом, графічним дизайнерам. Виріб пасуватиме архітекторам, творцям онлайн контенту та іншим спорідненим професіям. Вся особливість полягає у гарно збалансованій конструкції та влучному білому кольорі.
Обрати кращі геймерські крісла Бонро, включаючи модель B-057, досить легко для всіх вікових категорій та особливостей комплекції тіла. Користувачам достатньо поглянути на характеристики, щоб оцінити розкіш майбутнього ігрового простору, а саме:
- Максимальне навантаження: 150 кг.
- Глибина сидіння: 50 см.
- Ширина сидіння: 61,5 см.
- Висота спинки: 70 см.
- Ширина спинки: 61,5 см.
- Довжина підлокітників: 41,5 см.
- Ширина підлокітників: 7 см.
- Висота підлокітників: 66,5 см.
- Висота сидіння в нижньому положенні: 47 см.
- Висота сидіння у верхньому положенні: 56,5 см.
- Висота виробу (мін.-макс.): 113-123 см.
- Діаметр колеса: 5 см.
- Відстань між колесами: 34 см.
Вільного простору більше ніж достатньо, а зручну позицію в кріслі вдасться знайти за лічені секунди.
-auto_width_1000.webp)
Основні переваги крісла геймерського B-057 полягають у непомітній очима та гарно відчутній підтримці. Модель крісла дуже нагадує сидіння преміальних спорткарів, але з профільними доопрацюваннями:
- Спинка крісла має спеціальний кут вигину в області попереку та завернуті бічні краї для кращої підтримки тіла в ключових точках.
- Три вентильовані ділянки, що забезпечують відмінну циркуляцію повітря особливо в області лопаток та нирок, де тіло через притоки крові нагрівається найбільше.
- Нетиповий кут підлокітників з підвищенням ближче до кінців, що дозволить значно кращі розмістити руки при взаємодії з клавіатурою, мишею чи геймпадом.
- Комбінація із декількох матеріалів в кріслі, що забезпечують надійну міцність та жорсткість в ключових точках навантаження й помірну м'якість в чутливих ділянках тіла.
- Нейлонові коліщатка в основі безпечні для будь-якої підлоги, адже виріб рухається м'яко, плавно та не залишає подряпин на поверхнях.
Без вагань можна замовити крісло геймерське з доставкою навіть до примірянь та особистого розгляду перед покупкою. Наявність ряду важелів та регуляторів дозволять кожному користувачеві налаштувати крісло під власні потреби. Регулюється висота та кути нахилів як всього крісла, так і окремих його елементів, щоб досягнути максимум комфорту за індивідуальними побажаннями.
Купити Крісло геймерське Бонро B-057 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорно-білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Тип механізму | Газліфт |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Колір каркасу | Білий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 70 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 61.5 см |
| Ширина спинки | 61.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
- Ціна: 4 560 ₴







