Зручне крісло плетене з техноотанга на металевому каркасі для відпочинку вдома та саду, Acapulco, 71х86х79 см Бежевий

- Готово до відправки
- Код: ZCNT00012247
2 400 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 790 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Штучний ротанг |
- Ціна: 2 400 ₴



