М'який велюровий стілець зі спинкою кухонний сірий Бонро B-421 обідній стілець для ресторана, вітальні, кухні

- Немає в наявності
- Код: CNT00012869
1 990 ₴
Велюрове крісло стілець для кухні вітальні барів Бонро B-421
Надзвичайно розкішне крісло Бонро B-421 окрім приємної зручності для користувачів подарує інтер'єру вишуканості та стилю. Виріб по своїй конструкції більше нагадує стілець, але його дизайн та м'якість слід порівнювати з кріслом. Неповторні текстильні відчуття змушують торкатися до матеріалів знову й знову. І це не говорячи про непоборне бажання сидіти в ньому.
Крісло стілець B-421 від бренду Бонро яскраво доповнить дизайн домашньої кухні, гостинної, вітальні, лаунж зони, бару чи стильного ресторану. Дизайн змодельований настільки чудово, що стілець гарно поєднається з сучасними, незвичними та ретро стилями одночасно. З першого погляду привертається увага до покрівельного матеріалу сидіння й спинки. За своєю текстурою та геометричною композицією вони нагадують так зване "каретне крісло", яке у часи карет та диліжансів могли дозволити собі лише заможні й поважні особи. Варто поглянути на фото, щоб зрозуміти, про що йде мова.
Купити крісло стілець варто поціновувачам вдалого поєднання краси й комфорту. Сидіння стільця має незначне заглиблення по центру подушки, а спинка наділена анатомічним легким вигином. Перебуваючи у цьому кріслі постава користувачів завжди буде правильною, злегка гордою і шанобливою. Проте, під час довгого перебування в ньому, людина не відчує дискомфорту, оскільки гарна збалансованість окремих важливих зон конструкції знімає навантаження з м'язів тіла. Стілець для кухні та бару сприяє не лише комфортному сидінню, а й світським бесідам завдяки пропорціям спинки 3 на 4 по висоті та ширині відповідно. Це дає безперешкодну змогу зайняти пів оберненої зручної позиції в напрямку співрозмовника, що поруч.
Чудовий сірий колір в поєднанні з темними ніжками виглядає навдивовижу. Ніжки розташовані таким чином, щоб виріб був максимально стійким і на ньому було важко гойдатись. Адже саме цим відвідувачі закладів часто псують підлогу. Окрім цього, самі ніжки не залишають подряпин на підлозі в разі його пересування. Замовити стілець крісло для ресторану можна без вагань. Хоча раптові плями й будуть помітні, обрані матеріали для виробу піддаються чищенню та обробці мийними засобами побутового рівня.
Особливості:
- Спинка виготовлена з велюру;
- Зручне велике сидіння з велюру;
- Інструкція та інструменти для збірки входять в комплект;
- Легке збирання.

Технічні характеристики:
- Категорія товару: кухонні крісла;
- Матеріал: велюр;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Висота виробу: 79 см;
- Ширина сидіння: 45,5 см;
- Глибина сидіння: 42,5 см;
- Висота спинки: 43 см;
- Висота сидіння: 45 см;
- Відстань між ніжками: 46 см;
- Ніжки: сталева труба з фарбуванням
Купити Стілець обідній м'який Бонро B-421 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | сталева труба |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 790 мм |
| Висота спинки | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Глибина табуретки | 425 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 455 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Сидіння | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 990 ₴








