М'який обідній велюровий стілець для вітальні, кафе, ресторану Бонро B-659 чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00012867
1 530 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | сталева труба |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Синій |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 790 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Глибина табуретки | 425 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина | 455 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Сидіння | велюр |
- Ціна: 1 530 ₴









