Обідній пластиковий кухонний стілець для їдальні для тераси Бонро B-714 чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00012854
1 090 ₴
Обідній пластиковий стілець для кафе дачі кухні Бонро B-714
Обідній стілець Бонро B-714 лаконічно доповнить інтер'єр кімнати, дозволить організувати місце для приймання їжі та відпочинку на кухні, у вітальній, на балконі чи лоджії, на літній терасі ресторану чи у власній альтанці. Чудовий чорний колір поєднується та комбінується з широким спектром стилів.
Стілець обідній Бонро B-714 виконаний з міцного матеріалу, що стійких до кліматичних умов, його поверхні легко очищуються від пилу та бруду. Проводити час в даній моделі комфортно, оскільки анатомічні впадини на спинці та сидінні дають можливість зручно розміститись на тривалий час та не відчувати дискомфорту. Спинка має технічні отвори для кращої циркуляції повітря між тілом та виробом, що не змусить пітніти тіло навіть в спекотний час.

Стілець Бонро B-714 яскраво виділяється серед інших моделей не лише стилем та кольором, а й характеристиками:
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Висота виробу: 80 см;
- Ширина сидіння: 41 см;
- Глибина сидіння: 40 см;
- Висота спинки: 39 см;
- Ширина спинки: 45,5 см;
- Відстань ніжок: 40 см.
- Гарантія: 12 місяців;
- Країна виробник : Китай.
Купити обідній стілець Бонро B-714 вигідно і раціонально з декількох причин. Якість матеріалу сприяє довготривалій експлуатації виробу в різних умовах. Обрана форма ніжок та кут їх приєднання не створюють зайвих турбот при розташуванні стільців за маленьким столом, що дозволить розміститись великій компанії на обмеженій території. Також чудово підходить для дитячого простору. Якщо активний малюк чи зрілий бешкетник ненароком натрапить на стілець, вся конструкція вдало замортизує і знизить ризики травмування. Модель Бонро B-714 практична у використанні, декілька одиниць одночасно компактно зберігатимуться у відведеному для цього місці.
Купити Обідній стілець Бонро B-714 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Особливості | Тверде сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота табуретки | 800 мм |
| Висота спинки | 390 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Сидіння | пластик |
- Ціна: 1 090 ₴











