Стильний кухонний стілець стілець для дому та ресторану Бонро B-016 з екошкіри чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00012853
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
Стілець обідній м'який зі шкірозамінника для кухні, вітальні або ресторану Бонро B-016
Домашня атмосфера на кухні перетвориться на королівське вітання, зала ресторану покращить свій імідж, а в очах клієнтів зросте рівень престижності закладу коли в ньому з'явиться обідній стілець Бонро B-016. Цей виріб здається елементарно простим, його чорний колір та дизайн стриманий і лаконічний, проте виглядає настільки розкішно, що неодмінно привертає увагу та викликає бажання сісти. Він чудово доповнює темний інтер'єр, гарно поєднується с класичними та сучасними стилями, металом, деревом і контрастно виділяється у світлому середовищі.
Обідній стілець Бонро B-016 зручний у використанні. На ньому м'яко сидіти, а спеціально виведений чіткий кут спинки дозволяє з комфортом вести бесіди за столом та здійснює підтримку поперекового відділу під час нахиляння людини до страви. У своїй основі має витривалу, пластикову конструкцію. Каркас, до якого приєднуються металеві ніжки, здатен витримувати великі навантаження. Це ж стосується і матеріалу накладки. Штучний матеріал виділяється своїм елегантним виглядом та стійкістю до зношування. Не даремно його використовують як матеріал для салону автомобіля, адже екошкіра наділена найважливішими властивостями. Вона не вразлива до вологості, є важко займистою, з легкістю витримує температурні перепади та механічний вплив і дуже приємна на дотик. Вишуканість стільця підкреслюється декоративним стебнуванням із ниток.

Чудові характеристики виробу однозначно стверджують, що варто купити обідній стілець Бонро B-016:
- Матеріал покриття: спинка пластик, сидіння - пластик з подушкою;
- Накладка це пластик з поролоном, обшитий екошкірою;
- Ніжки: метал;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Висота виробу: 97 см;
- Ширина сидіння: 41 см;
- Глибина сидіння: 39 см;
- Висота спинки: 53 см;
- Ширина спинки: 35 см;
- Відстань ніжок: 40 см;
- Гарантія: 12 місяців;
- Країна виробник : Китай.
Процес догляду за стільцем не потребує особливих зусиль. Побутові забруднення чи харчові плями швидко видаляються мокрою ганчіркою. Через відсутність важкодоступних місць пил та бруд не будуть накопичуватись у кутку сидіння чи за ребром жорсткості. Більшість людей полюбляють пересувати, а не переставляти стільці, тому ніжки виконані зі справжнього дерева. Стілець з низьким рівнем шуму ковзає по підлозі й зазвичай не залишає слідів чи подряпин на поверхні.
Купити Стілець обідній м'який Бонро B-016 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | М'яке сидіння, Висока спинка, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота табуретки | 970 мм |
| Висота спинки | 530 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Глибина табуретки | 390 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Сидіння | екошкіра |
- Ціна: 0,01 ₴











