Якісне міцне ігрове геймерське крісло з механізмом качання tilt Бонро BN-2022S зелене

- Немає в наявності
- Код: CNT00012759
3 510 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13.6 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 60 см |
| Глибина сидіння | 64 см |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | эко кожа, пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 510 ₴






