Офісне комп'ютерне крісло з сітчастою спинкою робочий стілець на коліщатках Бонро 619 оранжевий

- Немає в наявності
- Код: CNT00012714
1 550 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6.8 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 49.5 см |
| Ширина крісла | 48.5 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Тип механізму | Газліфт |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Колір каркасу | Білий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 48.5 см |
| Ширина сидіння | 49.5 см |
| Ширина спинки | 41 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 85.5 мм |
- Ціна: 1 550 ₴











