Квітковий горщик із системою поливу Keter Easy Grow, грядка на ніжках для садових рослин

- В наявності
- Код: CNT00012178
5 990 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Горщик для квітів Keter Easy Grow
EASY GROW являє собою поздовжній горщик, встановлений на високих ніжках. Продумана, дуже цікава, і, перш за все, міцна конструкція дозволяє вирощувати різні рослини, квіти, трави і овочі. Встановлений всередині індикатор рівня води дозволяє контролювати полив, таким чином, захищаючи рослини від надмірного поливу. Ідеально підходить і буде красиво виглядати в домашньому садку, на балконі, терасі або на ділянці.
Грядка Easy Grow дозволяє легко і весело вирощувати овочі, траву і квіти, де б ви не жили. Його ергономічний дизайн і вбудована система поливу виключають необхідність нахилятися.
Особливості :
- Вбудована система поливу
- Дренажний кран для внутрішнього і зовнішнього використання
- Повна система поливу
- дренажний кран
Купити Горщик для квітів Keter Easy Grow можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.36 кг |
| Висота | 755 мм |
| Ширина | 493 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1140 |
- Ціна: 5 990 ₴







