Загороджувальна захисна сітка для батута Atleto 490 см на 12 стовпчиків

- Немає в наявності
- Код: CNT00012136
2 170 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішня запасна сітка для батута Atleto 490 см на 12 стовпчиків
Для забезпечення максимальної безпеки, ми рекомендуємо оперативну заміну сітки батута, коли вона має якісь збитки або пошкодження.
Сітку можна без інструментів легко і швидко розмістити на батут.
Сітка стійка до впливу вологи, вивітрювання і УФ-випромінювання.
Вхід захищений сіткою на блискавці, що дозволяє повністю закрити батут.
Пропонована сітка зроблена з міцного матеріалу PE терилена.

Специфікація:
- Діаметр батута - 490 см / 16 футів
- Висота сітки - 180 см
- Тип сітки - зовнішній
- Кількість стовпців - 12 шт.
- Монтаж сітки - тунель
- Матеріал - PE Terylene
- Застібка - блискавка
- Дуже міцна і сильна.
Купити Сітка для батута Atleto 490 см можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр батута | 490 см |
| Кількість опор | 12 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Захисна сітка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сітки | 180 см |
| Гарантія: | 1 років |
| Матеріал | PE Terylene |
| Розмір паковання (ДхШхВ) | 60х36, 9х27 см |
- Ціна: 2 170 ₴


