Маленький домашній дитячий батут із зовнішньою сіткою Atleto 160 см KRB03 міні батут для дітей синій

- Немає в наявності
- Код: CNT00012123
3 830 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кімнатний дитячий маленький батут із зовнішньою сіткою Atleto 160 см KRB03
Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавці.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Atleto;
- Кількість опор сітки 6;
- Загальна висота: 110 см;
- Кількість пружин: 36;
- Максимальне навантаження: 60 кг;
- Діаметр полотна для стрибків: 140 см;
- Діаметр батута: 160 см;
- Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового випромінювання).

Додаткові переваги:
- Наявність віх комплектуючих до всіх розмірів батутів Atleto;
- Інструкція по зборці;
- Інструкція по експлуатації;
- Покращення фізичного стану;
- Поліпшення кровообігу;
- Спалювання калорій;
- Поліпшення роботи легенів;
- Поліпшення зовнішнього вигляду;
- Розслаблення і поліпшення загального самопочуття;
- Гарантія: 12 місяців.
Купити Маленький батут для дітей з сіткою Atleto 160 см KRB03 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота з сіткою | 110 см |
| Діаметр батута | 160 см |
| Конструкція | Шестикутна |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 140 см |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ніжок | 6 |
| Пружини | 36 шт. |
- Ціна: 3 830 ₴











