Кована боковушка лавочки середня частина, стиль вінтаж 87х70 см, Хатинка

- В наявності
- Код: CNT00012024
580 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Художнє кування поєднує витонченість із міцністю та надійністю металу. Ковані вироби витримують велике навантаження, не бояться несприятливої дії зовнішніх факторів, тому прослужать довго, зберігаючи при цьому бездоганний зовнішній вигляд.
Ковані опори для лави серединка металева, висота 87 см
Ковані лави – це затишок і вишуканість прибудинкової території. Вони надають ділянці престижного і цілком респектабельного вигляду.
Серединка до боковин лавочок виготовлена з профільної високоякісної труби, покрита порошковою фарбою для зовнішніх робіт. Колір - чорний із бронзовою патиною. Прикрашена кованими завитками.

Характеристики:
- Матеріал – метал
- Товщина металу – 1.5 мм
- Розмір (ВШГ) – 87х70х4 см
- Колір - чорний із бронзовою патиною
- Вага – 1.9 кг
Купити середню опору для лави зі спинкою можна у нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний Сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатинка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.9 кг |
| Глибина | 70 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Матеріал виготовлення | Кований метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Колір | Чорний |
| Артикул | |
| Артикул | V-009 |
- Ціна: 580 ₴





