Збірний вуличний сарай із пластику для зберігання садового інструменту та речей, KETER FACTOR 8x11

- Немає в наявності
- Код: ZCNT00009196
101 800 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний пластиковий сарай KETER FACTOR 8x11 - ідеальне рішення для зручного та організованого зберігання садового інвентарю, інструментів, сезонних речей і різного господарського приладдя. Вони мають високу стійкість до будь-яких погодних умов, не вимагають додаткового догляду, легко збираються і комфортні у використанні.
Основні характеристики:
- Матеріали: Міцний пластик, поліпропілен, що імітує дерево;
- Зовнішні розміри (ДхШхВ): 257 x 332 x 243 см;
- Внутрішні розміри (ДхШхВ): 237 x 312 x 239 см;
- Ширина дверного отвору: 138,5 см;
- Колір: бежевий, сіро-коричневий;
- Загальна площа: 7.4 м²;
- Місткість: 15.5 м³;
- Вага: 180 кг;
- Розмір упаковки: 199 x 113 x 77 см;
- Гарантія: 12 місяців.
Комплект:
- вікна;
- подвійні двері;
- панель для порога;
- система вентиляції.
Переваги сараю:
- Виготовлений із безпечного для здоров'я і придатного для переробки матеріалів;
- Оснащений металевою арматурою для додаткової міцності;
- Стійкий до різних погодних умов;
- Не потребує ремонту, фарбування і спеціального догляду;
- Проста і зручна збірка;
- Міцний і довговічний;
- Оснащений дверцятами, що замикаються (замок до комплекту не входить);
- Легко переноситься і збирається за допомогою стандартних побутових інструментів;
- Витримує експлуатацію за температури від -40 до +70°C.
Він ідеально підходить для зберігання інструментів, садового інвентарю, меблів та інших речей, які потребують захисту від погоди. Ця практична і довговічна конструкція забезпечить порядок і чистоту на вашій ділянці.
Купити садовий господарський будиночок із пластику можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 180 кг |
| Висота | 2430 мм |
| Довжина | 2570 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Загальна площа | 7.4 кв.м |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 3320 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма даху | Двосхилий |
| Ширина дверного прорізу | 138.5 см |
| Артикул | |
| Артикул | 7290103664961 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри | висота 239 см, довжина 237 см, ширина 312 см |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Покрівля | Пластик, поліпропілен |
- Ціна: 101 800 ₴












