Ящик-скриня із пластику для зберігання садового інструменту, PROSPERPLAST WOODEBOX, коричневий

- В наявності
- Код: CNT00011907
2 330 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий ящик PROSPERPLAST WOODEBOX - поєднує функціональність і стиль. Міцна конструкція забезпечує надійне зберігання речей, а стійкість до погодних умов дає змогу використовувати його в будь-яку пору року. Завдяки сучасному дизайну, ця шухляда стане не лише практичним, а й естетичним доповненням вашого саду, тераси чи балкону.
Основні характеристики:
- Матеріал: високоякісний пластик;
- Розміри: 55х46х58.5, 55х43,8х78 см;
- Об'єм: 140, 190 л;
- Вага: 3.6, 3.8 кг;
- Конструкція: збірна;
- Колір: коричневий.
Переваги ящика:
- Допомагають організувати робочий простір;
- Легкий доступ до інструментів;
- Міцні матеріали забезпечують довговічність і надійність;
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
Цей ящик розроблений для забезпечення максимального комфорту і надійності, для організації простору, захищають вміст від пошкоджень і забезпечують зручний доступ до ваших речей у будь-який момент.
Купити вуличний садовий ящик для дачі можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 140 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 460 мм |
| Артикул | |
| Артикул | 5905197373140 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Тип товару | Мультифункціональна |
- Ціна: 2 330 ₴








