Стілець кований стильний на 4 ніжках, скляна стільниця d-45 см, Хатинка

- В наявності
- Код: CNT00011876
1 280 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблі з кованого металу цінують за якість, стиль, екологічність природного матеріалу. Такі меблі легко вписуються в будь-який інтер'єр. Ковані вироби створюють затишну атмосферу, ніколи не виходять із моди, а також додають респектабельності приміщенню.
Декоративний столик круглий на 4 кованих ніжках, висота 53 см
Круглий кований стіл на 4 ніжках – актуальний тренд в оформленні інтер'єру. Він поєднує практичність та декоративність у рівній мірі.
Головна перевага кованих столів – надійність та стійкість матеріалів.
Міцна скляна стільниця d-45 см дозволяє ставити на стіл і чашки з кавою, і вази з квітами. Скло стільниці кріпиться на присосках.
Стіл прикрашений кованими листочками. Для фарбування виробів використовують порошкову фарбу для внутрішніх робіт.

Характеристики:
- Матеріал - металевий прут 8х8 мм
- Розмір (ВШГ) – 53х50 см
- Стільниця - скло 5 мм
- Розмір скла – d-45 см
- Колір - чорний із золотою патиною
- Вага – 4.3 кг
Купити круглий стіл із кованого металу та скла можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатинка |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 45 см |
| Покриття | Порошкове |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 4.3 кг |
| Висота столика | 530 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 500 мм |
| Товщина скла | 5 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Декоративні елементи | метал |
| Каркас, ніжки | кований метал |
| Стільниця | скло прозоре |
| Артикул | |
| Артикул | М-053 |
- Ціна: 1 280 ₴






