Плетений журнальний стіл із техноротангу зі скляною стільницею на металевому каркасі, Мокко Міні

- В наявності
- Код: CNT00009234
6 670 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | штучний ротанг, метал |
| Стільниця | штучний ротанг |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 21 кг |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 900 мм |
| Висота столика | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Айвори |
- Ціна: 6 670 ₴


