Пластикова садова шафа для зберігання матеріалів Keter Premier XL, ящик-шафа для садового інвентаря

- В наявності
- Код: CNT00008969
23 490 ₴
Ящик-шафа садовий для зберігання Keter Premier XL
Premiere XL - це не займає багато місця функціональний ящик, який чудово підходить для використання у відкритому просторі, від балконів і терас до великих садових ділянок. Ідеальний для зберігання інструментів і садового інвентаря, аксесуарів для барбекю, садових іграшок та інших предметів. Ребриста конструкція додатково зміцнює подвійні товсті панелі, завдяки чому ящик витримає довгі роки користування. Стійкий проти несприятливих погодних умов і ультрафіолетового випромінювання, не потребує у відході, не облуплюється, не іржавіє і не вицвітає. Продукт легко містити в чистоті і вкрай просто збирати.

Основні характеристики:
- не вимагає спеціального догляду, досить мити водою;
- стійкий до іржі, вицвітання;
- міцний, всепогодний пластик;
- легка і швидка збірка;
- багатофункціональність - його можна використовувати і всередині приміщень;
- ідеально підходить для застосування в саду, на терасі, балконі;
- широкі подвійні двері;
- нержавіючі петлі з розкриттям дверей в 105 °;
- кронштейни для регульованої полки (полку не включена);
- замикається (замок не входить в комплект).
Купити Ящик-шафу садову для зберігання Keter Premier XL можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 36 кг |
| Висота | 123,5 см |
| Глибина | 82 см |
| Розмір | |
| Паковання | 144 x 84 x 19,5 см |
| Ширина ящика | 141 см |
- Ціна: 23 490 ₴










