Садовий ящик пластиковий для організації зберігання на природі Kentwood Keter, вулична лава-ящик

- В наявності
- Код: CNT00008911
6 300 ₴
Садовий ящик для вуличного зберігання Kentwood 90G Keter
Kentwood Storage Box 350L - це предмет подвійного призначення: додаткове сидіння (лаві) і вуличний ящик для зберігання. Міцна і надійна кришка в ящику забезпечує максимальну міцність і стійкість, що робить його зручним і безпечним сидінням для 2 осіб. Ідеальне місце для зберігання садового приладдя, лійки, горщиків, подушок або дрібних садових інструментів і дитячих іграшок. Виготовлений з високоякісного полімерного матеріалу, він ефективно захищає зберігаються в ньому предмети від вологи, бруду і ультрафіолетових променів.

Параметри садового ящика Keter Kentwood 350 л:
- розміри: 128 x 54 x 59 см (Ш x Г x В)
- вага: 11 кг
- вантажопідйомність: 220 кг (можливість сидіння на ящику)
- обсяг: 350 л
- матеріал: пластик
- розміри упаковки: 129 x 56 x 17 см
Купити Садовий ящик для вуличного зберігання можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 11000 г |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 1280 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 350 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 540 мм |
| Розмір | |
| Паковання | 129 x 56 x 17 см |
- Ціна: 6 300 ₴








